All Services

Oferujemy pełną gamę usług dotyczących fuzji, przejęć oraz sprzedaży. Specjalizujemy się w przygotowaniu i realizacji procesu związanego z sporządzeniem uchwał zarządu, umów udziałowców, różnego rodzaju inwestycji oraz ugód.

Świadczymy pomoc prawną przed i podczas procesu tworzenia Joint Venture. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o stronę prawną due diligence w odniesieniu do wszystkich czynności przed powołaniem JV. Jest dla nas bardzo istotne, aby upewnić się, że nasi potencjalni partnerzy, w tego rodzaju przedsięwzięciach są wiarygodni spełniają wszelkie wymagania potrzebne do rozpoczęcia procesu założenia Join Venture.

Inwestowanie w badania rynku pomaga Klientom zapoznanie się z przeszłymi oraz przyszłymi tendencjami w swoich dziedzinach gospodarczych. Stanowi ono integralną część rocznego planowania biznesu i dlatego zawsze doradzamy naszym Klientom, aby inwestować w takie badania w celu uzyskania szerszej wiedzy na temat globalnego rynku, byłej oraz obecnej sytuacji na rynku, o konkurencji, najbardziej pożądanych oraz dochodowych produktach i usługach, jak również możliwości rozwoju własnego biznesu w określonym środowisku lub kraju.

Nasz zespół na podstawie szczegółowych analiz przygotuje zarówno dla nowych jak i już istniejących firm, dobrze ułożony roczny plan biznesowy, który zawierać będzie analizę rynkową, finansową oraz strategie marketingową. Zagwarantujemy, że planowane strategie w uzgodnionym przedziale czasowym zobrazują oczekiwane przychody i koszty. Pomożemy zdefiniować przyszłe cele, które będą maksymalizować szanse i minimalizować zagrożenia dla Twojego biznesu.

Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem będzie ściśle współpracować z Twoją firmą w celu przygotowania najbardziej kompleksowego biznes planu. Zrealizujemy każdy etap procesu pisania, tak ażeby wypełnić i zaspokoić wszystkie potrzeby biznesowe twojej firmy. Wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasz zespół krok po kroku pomoże w realizacji korporacyjnego planu strategicznego w Twojej firmie. Od początkowej fazy do pełnego wdrożenia nasi specjaliści będą czuwać nad tym, aby proces wdrażania przebiegł bez żadnych zakłóceń a przygotowane plany będą zmieniane w czyny. Z pomocą wszelkich dostępnych zasobów będziemy wspierać w osiąganiu oczekiwanych maksymalnych wyników.

Pomożemy Ci uzyskać lepszą wiedzę na temat konkurencji z Twojej branży. Określimy mocne i słabe strony konkurencji, aby pomóc Ci poprawić swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Poznanie poszczególnych czynników i ich wpływ na różne firmy będą miały zastosowanie we wprowadzeniu zmian w Twojej obecnej strategii, co może pomóc zwiększyć przychody.

Pomożemy znaleźć najlepszą lokalizację biura dla małych i dużych firm. Posiadamy sieć zaufanych i profesjonalnych agentów nieruchomości, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom, że biura będą spełniać ich oczekiwania. Pomagamy w umeblowaniu oraz instalacji sieci IT i telefonicznej, a także w zaprojektowaniu logo oraz banerów. W razie potrzeby możemy również pomóc w przygotowaniu materiałów marketingowych, wizytówek, stron internetowych itp. Dbamy o każdy szczegół, aby upewnić się, że firma będzie miała wyjątkowy i prestiżowy wygląd. W razie potrzeby, pomagamy również w procesie rekrutacji pracowników.

Wierzymy, że profesjonalnie przygotowane marketingowe bazy danych, które będą wykorzystywane w mediach społecznościowych oraz wsparte przez profesjonalne kampanie reklamowe online są kluczem do sukcesu. Nie ma znaczenia, w którym sektorze biznesu jesteś, marketing online pomoże Ci w poprawie wirtualnej pozycji globalnej i być rozpoznawanym wśród konkurencji. Nasz analityczny i kreatywny zespół określi trendy oraz stanowisko, zaplanuje oraz wdroży internetowe i SEO / SEM, zinterpretuje dane oraz dostarczy analizy aplikacji. Na co dzień realizujemy strategie marketingowe tarte.com (koncentrując się na działalności PPC i SEO & paid social) w celu skutecznego zastosowania tarte.com, zwiększenia konwersji oraz przychodów.Produkujemy pozytywny ROI z inwestycji marketingowych.

Rozwój Dorsanis Global Services opiera się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań dla wszystkich naszych Klientów. Jednym z proponowanych rozwiązań jest możliwość korzystania przez przedsiębiorców i osób indywidualnych z ofert wybranych funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna wiedzę, z których możemy być dumni, są kluczem do sukcesu i osiągania wysokich zysków naszych klientów. Naszym celem jest zwiększenie konkurencyjności i przyspieszenie rozwoju firm naszych klientów. Wiemy, że inwestowanie w innowacyjne rozwiązania jest dziś priorytetem dla zmieniającego się rynku. Współpracujemy ze specjalistami, którzy są gotowi do pracy z milionowymi transakcjami. W przypadku usług finansowych najważniejsza jest odpowiedzialność i ciągłe wzbogacanie wiedzy, aby oferować tylko najlepsze produkty.

Zajmujemy się kompleksowym i punktowym wsparciem dla biznesu. Analizujemy, tworzymy plany i strategie, pomagamy wdrażać rozwiązania w firmach. W Europie Wschodniej i Środkowej jesteśmy znani jako eksperci w obszarach: faktoring i ubezpieczenie płatności, działalność inwestycyjna, finansowanie.

Poprowadzimy Cię do dobrych decyzji!