Nasze usługi

W czym możemy Ci pomóc

Nasze Usługi

Wraz z naszymi stałym oraz nowymi Klientami ułatwiamy oraz wdrażamy intensywny międzynarodowy marketing oraz proponujemy rozwiązania dla rozwoju biznesu, które zapewnią wzrost gospodarczy oraz międzynarodowy sukces. Naszym celem jest zagwarantowanie, że doradztwo i strategie rozwoju biznesu skupiają się na działaniach, które doprowadzą do znacznego zwrotu wszystkich przyszłych inwestycji.

Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości rozwiązań mających bezzwłocznie zapewnić rentowność oraz długotrwałą stabilność.

Zapewniamy naszym Klientom wszelką pomoc, uwzględniając ale nie ograniczając się do następujących usług:

Fuzje, przejęcia i sprzedaż

Oferujemy pełną gamę usług dotyczących fuzji, przejęć oraz sprzedaży. Specjalizujemy się w przygotowaniu i realizacji procesu związanego z sporządzeniem uchwał zarządu, umów udziałowców, różnego rodzaju inwestycji oraz ugód.

Joint Venture – JV

Świadczymy pomoc prawną przed i podczas procesu tworzenia Joint Venture. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o stronę prawną due diligence w odniesieniu do wszystkich czynności przed powołaniem JV. Jest dla nas bardzo istotne, aby upewnić się, że nasi potencjalni partnerzy, w tego rodzaju przedsięwzięciach są wiarygodni spełniają wszelkie wymagania potrzebne do rozpoczęcia procesu założenia Join Venture.

Badania rynku

Inwestowanie w badania rynku pomaga Klientom zapoznanie się z przeszłymi oraz przyszłymi tendencjami w swoich dziedzinach gospodarczych. Stanowi ono integralną część rocznego planowania biznesu i dlatego zawsze doradzamy naszym Klientom, aby inwestować w takie badania w celu uzyskania szerszej wiedzy na temat globalnego rynku, byłej oraz obecnej sytuacji na rynku, o konkurencji, najbardziej pożądanych oraz dochodowych produktach i usługach, jak również możliwości rozwoju własnego biznesu w określonym środowisku lub kraju.

Roczne planowanie biznesu

Nasz zespół na podstawie szczegółowych analiz przygotuje zarówno dla nowych jak i już istniejących firm, dobrze ułożony roczny plan biznesowy, który zawierać będzie analizę rynkową, finansową oraz strategie marketingową.

Zagwarantujemy, że planowane strategie w uzgodnionym przedziale czasowym zobrazują oczekiwane przychody i koszty. Pomożemy zdefiniować przyszłe cele, które będą maksymalizować szanse i minimalizować zagrożenia dla Twojego biznesu.

Przygotowywanie biznes planu

Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem będzie ściśle współpracować z Twoją firmą w celu przygotowania najbardziej kompleksowego biznes planu. Zrealizujemy każdy etap procesu pisania, tak ażeby wypełnić i zaspokoić wszystkie potrzeby biznesowe twojej firmy. Wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wdrożenie planu

Nasz zespół krok po kroku pomoże w realizacji korporacyjnego planu strategicznego w Twojej firmie. Od początkowej fazy do pełnego wdrożenia nasi specjaliści będą czuwać nad tym, aby proces wdrażania przebiegł bez żadnych zakłóceń a przygotowane plany będą zmieniane w czyny. Z pomocą wszelkich dostępnych zasobów będziemy wspierać w osiąganiu oczekiwanych maksymalnych wyników.

Analiza konkurencyjna

Pomożemy Ci uzyskać lepszą wiedzę na temat konkurencji z Twojej branży. Określimy mocne i słabe strony konkurencji, aby pomóc Ci poprawić swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Poznanie poszczególnych czynników i ich wpływ na różne firmy będą miały zastosowanie we wprowadzeniu zmian w Twojej obecnej strategii, co może pomóc zwiększyć przychody.

Pomoc w otwarciu lokalnego biura

Pomożemy znaleźć najlepszą lokalizację biura dla małych i dużych firm. Posiadamy sieć zaufanych i profesjonalnych agentów nieruchomości, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom, że biura będą spełniać ich oczekiwania. Pomagamy w umeblowaniu oraz instalacji sieci IT i telefonicznej, a także w zaprojektowaniu logo oraz banerów.

W razie potrzeby możemy również pomóc w przygotowaniu materiałów marketingowych, wizytówek, stron internetowych itp. Dbamy o każdy szczegół, aby upewnić się, że firma będzie miała wyjątkowy i prestiżowy wygląd. W razie potrzeby, pomagamy również w procesie rekrutacji pracowników.

Digital & Online Marketing

Wierzymy, że profesjonalnie przygotowane marketingowe bazy danych, które będą wykorzystywane w mediach społecznościowych oraz wsparte przez profesjonalne kampanie reklamowe online są kluczem do sukcesu. Nie ma znaczenia, w którym sektorze biznesu jesteś, marketing online pomoże Ci w poprawie wirtualnej pozycji globalnej i być rozpoznawanym wśród konkurencji.

Nasz analityczny i kreatywny zespół określi trendy oraz stanowisko, zaplanuje oraz wdroży internetowe i SEO / SEM, zinterpretuje dane oraz dostarczy analizy aplikacji. Na co dzień realizujemy strategie marketingowe tarte.com (koncentrując się na działalności PPC i SEO & paid social) w celu skutecznego zastosowania tarte.com, zwiększenia konwersji oraz przychodów.Produkujemy pozytywny ROI z inwestycji marketingowych.

Fundusze inwestycyjne, Finansowanie inwestycji, Usługi finansowe

Rozwój Dorsanis Global Services opiera się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań dla wszystkich naszych Klientów. Jednym z proponowanych rozwiązań jest możliwość korzystania przez przedsiębiorców i osób indywidualnych z ofert wybranych funduszy inwestycyjnych.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna wiedzę, z których możemy być dumni, są kluczem do sukcesu i osiągania wysokich zysków naszych klientów. Naszym celem jest zwiększenie konkurencyjności i przyspieszenie rozwoju firm naszych klientów. Wiemy, że inwestowanie w innowacyjne rozwiązania jest dziś priorytetem dla zmieniającego się rynku. Współpracujemy ze specjalistami, którzy są gotowi do pracy z milionowymi transakcjami. W przypadku usług finansowych najważniejsza jest odpowiedzialność i ciągłe wzbogacanie wiedzy, aby oferować tylko najlepsze produkty.

Zajmujemy się kompleksowym i punktowym wsparciem dla biznesu. Analizujemy, tworzymy plany i strategie, pomagamy wdrażać rozwiązania w firmach. W Europie Wschodniej i Środkowej jesteśmy znani jako eksperci w obszarach: faktoring i ubezpieczenie płatności, działalność inwestycyjna, finansowanie.